Loading...

راهنمای اجاره امن

راهنمای اجاره امن

نکاتی که باید جهت مراقبت از خود در مقابل کلاهبرداری و فریب بدانید

  1. سایت ویلا گشت نهایت تلاش خود را به منظور شناسایی و احراز هویت کاربران میزبان می نماید و از طریق تلفن ثابت یا تلفن غیر اعتباری و سایر روش ها ، کاربران میزبان را شناسایی و احراز هویت می نماید. با این حال هیچ گونه مسولیتی در قبال هیچ یک از آگهی ها را نمی پذیرد و صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می باشد.
  2. قبل از رزرو ، مطمئن شوید که میزبان دارای مجوز از سازمان گردشگری و جهانگردی می باشد.
  3. اخذهر گونه هزینه اضافه بر مبلغ دج شده در سایت ویلا گشت توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کمسیون ،پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نمی باشد.
  4. میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در شروع مدت اجاره به صورت نظافت شده و مرتب تحویل مسافر دهد. مسافر نیز موظف است ملک مورد اجاره را در پایان مدت اجاره به صورت مرتب شده در حد عرف به میزبان عودت دهد.
  5. ساعت تخلیه و تحویل ، شرایط رزرو ،میزان مبلغ بیعانه ونحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد و سایت ویلا گشت دخالتی در این توافق ندارد . قبل از واریز وجه ، شرایط ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) را جویا شوید و به آن پایبند بمانید.
  6. ازبه همراه اوردن لوازم قیمتی و جواهرات خود در سفر جدا خوداری کنید و به هنگام تحویل گرفتن واحد اقامتی ، از امنیت آن مطمئین شوید.
  7. کاربران بایستی دقت داشته باشند که در معاملات ، جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. آگهی ها در سایت ویلا گشت، توسط کاربرانی درج می شوند که هیچ نوع رابطه حقیقی و حقوقی با این سایت ندارند.
  8. بازدیدکنندگان باید قبل از انجام هر گونه معامله ،شخصا نسبت به تایید اطلاعات از روش های متعارف (تماس با تلفن های همراه غیر اعتباری و یا تلفن ثابت و…) اقدام نمایند.
  9. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت از قسمت ارتباط با ما در تماس باشید.